Jdi na obsah Jdi na menu

PRVNÍ SETKÁNÍ RONEČKA A FEJZÍKA

5. 7. 2009

V sobotu 4.7.2009 jsme prožili spoustu nádherných chvil, tak pěkně popořádku.

Ráno jsme se vypravili do Lednice a protože se konal trénig, tak jsme byli rozhodnutí nechat Roníka zaběhnout svá sólíčka, povykládat s príma lidmi a jet vesele k domovu. Ani jsme netušili, kolik překvapení-příjemných nás potká. Ronečka jsme po konzultaci nechali běžet společné běhy a to poprvé s Aristem FRS od chovatelů Buchtových a podruhé s Airinkou NS od Valentů a Anabel FRS taktéž od Buchtů. Při obou bězích se Roneček choval fantasticky, celou dobu sledoval návnadu a u druhého běhu si s Arinkou měnili první místo s druhým a to bez jakého koliv ohlédnutí. Byla jsem přešťastná a věřím, že to Ronďovi vydrží. Jen těžko se popisuje tento pocit spokojenosti, ale každý majtel pejska-běhacího mi jistě rozumí.

Během dne jsme se rozhodli, že se pojedeme podívat na našeho dalšího synáčka - About Face Valentine Dogs alias Fejzíčka. Moc jsme se k Valentovým těšili, protože štěňátka jsou v tom nejkrásnějším věku. Taková "jelítka" hravá. Protože jsme měli Ronečka, tak jsme si říkali, jak asi budoucí bráškové na sebe zareagují a musím říct, kdybych se nestyděla, tak pustím slzu. Bylo to něco neuvěřitelného, malý Fejzíček obíhal kolem Ronka, olizoval ho a jako by mu chtěl říct: Tak jsem rád - kámo - že tě konečně vidím.

Obrazek

Jak píše Hanka na svých stránkách-Fejzíček nás rozesmál svou pohotovostí. Když jsem chtěla vytáhnout vodítko z kabelky, kde jsem měla i bábovku v sáčku, tak přihopkal Fejzík a ukořistil tu voňavou věc a tahal sáček i s buchtou přes půl zahrady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ezez - .

5. 8. 2015 16:05

Jejó.
www.zarabanienanete6.webnode.sk

Hana - Setkání v červenci

7. 7. 2009 12:07

Máme radost spolu s Vámi. Jak s Ronkova "dospívání", tak z budoucího štěňátka (chacha)!!!