Jdi na obsah Jdi na menu

ZLATÝ BOX 25.10.2009

27. 10. 2009

Vypravili jsme se s Šárkou a Honzou Vaňkovými a jejich vipetkou Maren AB(sestřička Ronka) na poslední dostih konaný v Lednici. Za naši rodinu jel Roneček (Myron AB) na svůj první oficiální závod a panička Denisa na rozloučení s dostihovou sezónou: oba jsme se snažili moc :o).

Na závod bylo přihlášeno devět psů, kteří byli dáni do dvou rozběhů. První rozběh běžel s dalšími čtyřmi a startoval z pátého boxu. Slezl brouček z gaučíčku, protože my jsme byli nemocní, tak s ním nešel nikdo trénovat a podle toho doběhl na čtvrtém místě. Pak běžel opravný běh s dalšími dvěmi pejsky, kdy jeden ho při snaze předběhnout, celý běh napadal=Honza Vaňek točil záznam a je to zřetelné. Tak Ronek doběhl druhý s časem 24.80 Pak už jsem Ronďu z béčkového běhu odhlásila, a to hlavně proto, že se začala ozývat jeho nožka - odlehčoval, tak ho musím "paraolympionika" šetřit. Přece jen má nohu o půl centrimetru kratší, ale běhá rád.

Já jsem si s přáteli přiťukla a popřáli jsme si vše dobré do následující sezóny.

Takže suma sumárum: oba jsme byli nadmíru spokojeni a těšíme se "snad" ještě 8.11.09 na sola do Marchegu.