Jdi na obsah Jdi na menu

21.4.2012 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SLEZSKA (PL)

28. 4. 2012

Bohužel informace o mezinárodním coursingu v Polsku píši až dnes, jelikož mě v sobotu 21.4.2012 v den konání závodu "bacil" bacil. Kombinace marodění, poslední zkoušky a páteční termín odevzdání diplomky + přijímací zkoušky mé mladší dcery na střední školu v pondělí a úterý = má absence na stránkách a vůbec nepozornost ke všemu dění kolem nominace na ME.

Dvě věty k Mistrovství Slezska v Polsku: krásné počasí, záludná trať, bezva lidé + Fejzíček běžel 3x (dvakrát závod a jednou ho dali jako učitele) a pro oba běhy nezkušené závodníky, kdežto Myronek běžel oba běhy se skvělým Gordonem Isis Wind a byla to parádní podívaná. V prvním kole získal 181 bodů (nejlepší pes získal v prvním kole 185 bodů) v druhém kole obdržel Roneček krásných 189 bodů a tímto si zajistil druhé místo a res. CACIL.